Loading...

Dekoračný cukor 100 g, žltý, jemný - Decora

Dekoračný cukor jemnej konzistencie. Farba: žltá. Balenie: 100 g.
Nie je na sklade

3,50 €
3.5 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Extra jemné kryštály cukru s trblietavým efektom – žiarivé, lesklé a brilantné. Hotový dekoračný cukor, 100 g, ideálny na zdobenie tort, sušienok a cupcakes. Dodajte svojim cukrovinkám a pečivu očarujúci lesk vďaka farebným kryštálom s prírodnými extraktmi.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 100 g

Zloženie produktu

Cukor, aróma, farba: E171, glazúra: E904

Alergény arašidy, lepok, mlieko, orechy, vajcia

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1683 kJ
Energetická hodnota kcal 402,2 kcal
Tuk 0 g
    - z toho nasýtených 0 g
Sacharidy 99 g
    - z toho cukry 99 g
Bielkoviny 0,0 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,0 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Ďalšie informácie

Farba žltá
Výrobná spoločnosť
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametre

Kategória: Farebný dekoračný cukor
Výrobca Decora
EAN 8024622072452
Kód produktu 9262108

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Dekoračný zlatý cukor, 80 g - FunCakes


3,00 €
3.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové posýpky v bronzovo‑zlatej farbe, 80 g - FunCakes


2,50 €
3.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Granulovaný cukor – perlový cukor, 200 g, 4–6 mm - FunCakes

Perlový cukor FunCakes dodá vafliam, sladkému pečivu i sušienkam krásnu, chrumkavú sladkosť, ktorá

3,80 €
1.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové kryštáliky modré — 80 g - FunCakes


2,50 €
3.1 € / 100g

Na sklade > 5 ks